ניהול תוכן

בניית אתרי אינטרנט - צור קשר
צור קשר מהיר

ייעוץ ואפיון ללא עלות !

מאמרים אחרונים : בקרוב


 • בניית אתרים באינטרנט :
  10 צעדים ראשונים

 • קידום אתרים באינטרנט :
  10 צעדים ראשונים

 • שיווק בפייסבוק :
  המדריך השלם !

 • כתיבת תוכן שיווקי :
  הנחיות לכתיבה נכונה

 • אפיון אתרים :
  המדריך לאפיון אתריםניהול תוכן - ההצלחה טמונה בתוכן איכותי !

כל האינטרנט בנוי על מיליונים על גבי מיליונים של תכנים, טקסטים, מאמרים, תמונות וידיאו וכדומה... מנועי חיפוש אוהבים תוכן אייכותי וגם הגולשים ברחבי האינטרנט צמאים לתוכן אייכותי שיתרום להם למה שהם מחפשים. אודות למנועי החיפוש ובראשם גוגל נעשה סדר בכל התכנים המוצעים ברשת, נכון להיום מנועי החיפוש מכתיבים לנו איך לכתוב את התוכן, ניהול תוכן דורש מאיתנו לדעת את הפרמטרים שאותם דורשים מנועי החיפוש ! היום כולם מחפשים תוכן, מידע עזרה תשובה לשאלה, מוצרים, שירותים ועוד במנועי החיפוש, מנועי החיפוש יודעים לזהות את השאילתה שהוכנסה לשורת החיפוש ולהציג לגולש את התוכן הרלוונטי והאיכותי ביותר עבורו הגולש!

מטרתם העיקרית של מנועי החיפוש היא לעשות סדר בכמות התכנים העצומה הנמצאת ברשת ולתת לגולש חוויה מהירה בלמצוא את מה שהוא חיפש ולהציג לו את התוצאות המתאימות ביותר בעמוד הראשון ובמקום הראשון והתוצאות הפחות מתאימות בעמוד השני וכן הלאה.
מנועי החיפוש מזהים תוכן אייכותי עלידי פרמטר עיקרי שהוא תוכן איכותי – הם עובדים
בצורה כזאת :

נניח שיש לך אתר אינטרנט העוסק ברפואה טבעית ובתוך האתר יש לך תוכן איכותי בנושא צמחי מרפא, וישנם כמות גדולה של גולשים שמכניסים שאילתות בנושא צמחי מרפא מנוע החיפוש גוגל הציג אותך בעמוד הראשון ובמקום הראשון הגולשים נכנסו ישירות לאתר שלך ועזבו לאחר מספר שניות, מכאן אנו מסיקים שכנראה הם לא מצאו אצלך מה שהם חיפשו למרות שיש לך תוכן בנושא...

מה שגוגל מסיק זה את אותו הדבר שהגולש הסיק האתר שלך לא טוב בשבילו ואף פוגע במטרתו של גוגל... לכן האתר שלך ירד מידית בתוצאות החיפוש ! ניהול תוכן הינו פרמטר מאוד חשוב בהצלחתו של האתר ויש לתת מחשבה והשקעה רבה בנושא ניהול התוכן ! תוכן אייכותי חייב להכיל את מילות המפתח של העמוד בצורה יסודית ומותאמת ב 100% למנוע החיפוש.הצלחתם של אתרים באינטרנט טמונה באיכות התוכן !
חברתנו מציעה לך ניהול תוכן מקצועי, אנו נדאג שהתכנים שכתבת יתקבלו במנועי החיפוש אנו נעבור על התכנים שלך ונשדרג אותם במידת הצורך וגם נכתוב עבורך תכנים איכותים לאתר האינטרנט שלך אנו נדאג לתדמית שלך באינטרנט ונדאג שהאתר שלך ישיג את המטרות שלשמו הוא הוקם !
ניהול תוכן מקצועי – בדיקת איכות תוכן ללא עלות ! ! !
לפרטים נוספים בתחום ניהול תוכן אתם מוזמנים להתקשר :

054 - 9571445


חברת getAsite הינה חברה העוסקת בתחום בניית אתרי אינטרנט ובתחום קידום אתרי אינטרנט עקב זאת יש לנו את כל הניסיון והכלים הדרושים לניהול נכון של תוכן ! השקעת ממיטב זמנך לכתיבת תכנים לאתר שלך... אך מנועי החיפוש לא מזהים אותם.... אנו נפתור עבורך את הבעיה בעזרת ניהול תוכן ונדאג שגוגל יכניס לאינדקס שלו את התכנים שלך !

ניהול תוכן הינו חלק בלתי ניפרד מקידום אתרים וחשוב גם לתת לו חשיבות ולאפיין אותו כמו שצריך.
במהלך בניית אתרים באינטרנט ישנה חשיבות רבה מאוד כאשר בונים אתר אינטרנט לאפיין את האתר כמו שצריך ולדאוג לרשום את הקטגוריות והתת קטגוריות בצורה נכונה לשייך ולהתאים את התכנים כדרישות מנועי החיפוש מרבית חברות בניית אתרי אינטרנט אינם מודעים לפרמטרים אלו ואינם דואגים להתאים את האתר למנועי החיפוש וזה בסדר... מכיוון שזה לא המקצוע שלהם... לכן קמו חברות קידום אתרי אינטרנט מקצועיות שמזהות את הפרמטרים שמנועי החיפוש מבקשים לרוב ע"פ ניסוי וטעייה.

חברתנו מציעה ללקוחותיה להינות מכל פתרונות האינטרנט במקום אחד !
מכיון שאנו עוסקים בקידום אתרי אינטרנט אנו דואגים כאשר אנו בונים אתר אינטרנט להתאים אותו למנועי החיפוש ואף דואגים לרשום אתר לגוגל ב – webmastetool ומספקים לגוגל מפה של האתר בכדי להקל עליו את תהליך מציאת האתר ברשת העצומה.
לפרטים נוספים נא להתקשר ל : 9571445 - 054

חברתנו מתחייבת בפני לקוחותיה לשירות אמין מקצועי ללא פשרות !

חשוב לנו מאוד שתצליחו בשיווק האתר שלכם באינטרנט!


Share
 • בניית אתרי אינטרנט :
  אתרי תדמית, חנות וירטואלית,
  בניית אתרים לעסקים ועוד...
 • קידום אתרי אינטנרנט :
  קידום אורגני (SEO).
  קידום ממומן (PPC).
 • שיווק בפייסבוק :
  בניית דף אוהדים מעוצב.
  ניהול דף אוהדים.
 • ניהול אתרי אינטרנט :
  ניהול תוכן, כתיבת תוכן שיווקי, כתיבת תוכן מותאם SEO תחזוקה ושידרוג אתרי אינטרנט.
לחברתנו מבחר עצום של עיצובים מוכנים לאתרים במחירים שאי אפשר להתחרות בהם!
המבחר שלנו נותן מענה כמעט לכל תחום אפשרי בתעשייה ומציע לכם
להנות מעיצוב מקצועי בעלויות נמוכות מאוד !

לפרטים צרו איתנו קשר :

9571445 - 054

ניהול תוכן :

ניהול תוכן - התוכן הוא המלך !

 • התוכן באתר שלך הינו החשוב ביותר !
 • תן לקוראים להינות ולקרוא בקלות !
 • תן להם למצוא את התוכן שלך בקלות...
 • כתוב תוכן איכותי ככל האפשר...
 • אל תחשוב על מנועי החיפוש חשוב על הגולשים !
 • בעקבות הגולשים יגיעו גם מנועי החיפוש !
 • דאג לקשר את התוכן בצורה טובה לאתר אינטרנט שלך !
נסה אותנו עוד היום !


לפרטים:

9571445 - 054