ניהול אתרים

בניית אתרי אינטרנט - צור קשר
צור קשר מהיר

ייעוץ ואפיון ללא עלות !מאמרים אחרונים : בקרוב


 • בניית אתרים באינטרנט :
  10 צעדים ראשונים

 • קידום אתרים באינטרנט :
  10 צעדים ראשונים

 • שיווק בפייסבוק :
  המדריך השלם !

 • כתיבת תוכן שיווקי :
  הנחיות לכתיבה נכונה

 • אפיון אתרים :
  המדריך לאפיון אתרים

 • האתר עדין בתהליכי בנייה
 • עמכם הסליחה.


 • להזמנת אתרי אינטרנט ופרטים נוספים
  צרו קשר.


 • חדש באתר !

 • מבחר ענק של עיצובים לאתרים.

ניהול אתרים - הדרך הנכונה להצלחה מובטחת !

כיום לכל עסק יש אתר אינטרנט, חברתנו מציעה לקהל לקוחותיה ניהול אתרים מקצועי, בכדי שהאתר אינטרנט יצליח להשיג את המטרה שלשמה הוא הוקם הוא חייב להיות מנוהל עלידי אדם מקצועי המכיר את עולם האינטרנט והתוכן בצורה טובה, כמעט כל בעל עסק מקצה כח אדם לתפקיד זה. תפקידו של ניהול אתרים יכול להתחיל ממש מתחילת האפיון עוד לפני שבכלל הוקם אתר ועד לשיווקו בצורה מקצועית ברשת ועידכונו בשוטף. על מנת שאתר אינטרנט יהיה מוצלח הוא חייב להיות מנוהל ממש כמו חנות, יש לסדר את התוכן, המוצרים, הקטגוריות במקומות הנכונים והידידותי למשתמש, יש לשתול את הבאנרים ופרסומות העסק במקומות הנכונים, יש לרענן תוכן ממש כמו שמחליפים ומחדשים סחורה בחנות. ישנם המון בעלי עסקים שהקימו אתר והשקיעו ממיטב כספם אך האתר לא מביא תוצאות ולא לקוחות, אנו יכולים להאשים דבר אחד בלבד שהוא ניהול אתרים שגוי. לניהול האתר שלך חשיבות רבה זוהי התדמית שלך ברשת בנוסף לערוץ נוסף שיכול הביא לך כמות עצומה של לקוחות שלא חשבת אפיו שיש ביכולתך להגיע אליהם, ניהול אתרים הינו עוסק באסטרטגיה של שיווק שתוכנן מראש על מנת להביא לך תוצאות מקסימליות ותנועה רלוונטית וממוקדת לאתר שלך. ישנם המון בעלי עסקים שהמקצוע שלהם הוא לא אינטרנט והם לא מבינים בזה מכיוון שהמקצוע שלהם בכלל לא קשור לאינטרנט, ובשביל זה אנו כאן ומציעים שירות של ניהול אתרים... המטרה של השירות שאנו מציעים בניהול אתרים הוא לפנות לאותם בעלי עסקים שהאינטנרט הוא זר להם והם רוצים להיכנס לעולם זה, אנו מאמינים באותם בעלי עסקים ועוזרים להם לממש את הפוטנציאל הטמון בעסק שלהם עלידי ניהול נכון של האתר שלהם באינטרנט.ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו !
חברתנו מציעה לך ניהול אתרים מקצועי, אנו נדאג לאתר שלך מכל הבחינות נגבש יחד איתך תוכנית אסטרטגית שתעלה את האתר שלך למעלה !
אנו נדאג לתדמית שלך באינטרנט ונדאג שהאתר ישיג את המטרות שלשמו הוא הוקם !
ניהול אתרים מקצועי – קדמו את העסק שלכם באינטרנט ללא דאגות
לפרטים נוספים בתחום ניהול אתרים אתם מוזמנים להתקשר :

054 - 9571445

ניהול אתרים למי זה מתאים ?

יש לך אתר אינטרנט והשקעת ממיטב כספך אך האתר שלך לא משיג את מטרותיו זה הזמן לפנות אלינו ! בעלי עסקים רבים בחרו להקיים אתר אינטרנט אך הופתעו לאחר מכן מכיוון שניהול אתר אינטרנט דורש כישורים וזמן ורוב האתרים באינטרנט לא מנוהלים בצורה מקצועית או לא מנוהלים כלל, ועקב זאת האתר לא יוכל להשיג את מטרותיו, ניהול אתרים דורש לעדכן ולרענן תכנים באתר לדאוג שלא יהיו באגים, להתמודד מול מתכנתי האתר ולדבר בשפה שלהם !

אנו מציעים בתחום ניהול אתרים את השירותים הבאים :

 • עדכון תכנים באתר :
  באינטרנט התוכן הוא המלך ! אחרי הכל מה שמבקר האתר רואה זה תוכן וע"פ זה מחליט אם לרכוש או לפנות לבעל העסק, חברתנו תעבור על התכנים באתר, תשנה תשדרג ותוסיף תכנים והכול על מנת להניע את המבקר לבצע את הפעולה שאנו רוצים.

 • הוספת תמונות \ מוצרים לאתר :
  אתר ללא תמונות הוא אתר משעמם יש לדאוג תמיד שישנם תמונות ווידיאו, תמונות מוצרים באיכות טובה וכדומה... וכל זאת על מנת לעניין את המבקר ככל האפשר, מיקום התמונות באתר הינו חשוב ביותר וחברתנו תדאג שהאתר שלכם יהיה מעניין ואף תרכוש עבורכם תמונות במידת הצורך.

 • איתור ותיקון באגים באתר :
  תארו לכם מצב כזה שיש לכם חנות וירטואלית ועבדתם אינספור שעות על האתר, השקעתם את מיטב כספכם והצלחתם להביא תנועה לאתר אך אתם לא רואים מכירות... חברתנו תדאג לספק לכם תשובה מדוייקת מה חסר באתר או אולי ישנו איזה באג בעגלת הקניות שגורם לנזק, אנו נוודא שהאתר שלכם יעבוד כמו שצריך ללא לינקים שבורים וללא הפתעות לא רצויות.

 • ניתוח מבקרים :
  הצלחת אתר אינטרנט נמדדת ע"פ כמות ואיכות מבקרים, ללא ניתוח מבקרים לא באמת נדע מה קורה באתר שלנו, באיזה עמודים המבקרים נמצאים, כמה זמן הם בכל עמוד, כמה זמן הם באתר, לאחר כמה זמן הם עוזבים את האתר. כחלק מהשירותים שאנו מספקים בתחום ניהול אתרים אנו יודעים בדיוק היכן המבקרים נמצאים ומהיכן הם מגיעים ועוד עשרות פרמטרים לניתוח מבקרים.

 • סטטיסטיקות ודוחות :
  זהו שירות שאנו מספקים כחלק מניהול האתר שלך ואנו דואגים ליידע אותך בדיוק מה קורה עם האתר שלך ואיפה יחדיו נוכל לשפר אותו עוד ועוד.

 • קידום אתרי אינטרנט :
  קידום אתרים הינו תחום בפני עצמו ואנו כחברת קידום אתרי אינטרנט יכולים לספק לך כחלק משירות ניהול אתרים את כל הכלים הנחוצים על מנת לשפר את אתרך במנועי החיפוש עם השמת דגש על גוגל, יש לציין בקידום אתרים התוכן הוא החלק ההכרחי ביותר לקידום אתרים אך לא היחיד, ואנו נדאג שהתכנים באתר שלך יהיו מותאמים ב – 100% לדרישות מנועי החיפוש !לייעוץ ובדיקת כדאיות לפני תהליך פרסום בפייסבוק חייגו :

9571445 - 054


Share
 • בניית אתרי אינטרנט :
  אתרי תדמית, חנות וירטואלית,
  בניית אתרים לעסקים ועוד...
 • קידום אתרי אינטנרנט :
  קידום אורגני (SEO).
  קידום ממומן (PPC).
 • שיווק בפייסבוק :
  בניית דף אוהדים מעוצב.
  ניהול דף אוהדים.
 • ניהול אתרי אינטרנט :
  ניהול תוכן, כתיבת תוכן שיווקי, כתיבת תוכן מותאם SEO תחזוקה ושידרוג אתרי אינטרנט.
לחברתנו מבחר עצום של עיצובים מוכנים לאתרים במחירים שאי אפשר להתחרות בהם!
המבחר שלנו נותן מענה כמעט לכל תחום אפשרי בתעשייה ומציע לכם
להנות מעיצוב מקצועי בעלויות נמוכות מאוד !

לפרטים צרו איתנו קשר :

9571445 - 054

ניהול אתרים :

ניהול אתרים - דואגים לך ברשת

ניהול אתרי אינטנרט הפך לשירות הדרוש לרוב בעלי העסקים. סיימת לבנות את האתר החדש שלך ? ברכותינו... עכשיו מתחילה עבודת שיווק האתר וניהול האתר... לאחר סיום בניית האתר יש לנהל אתר האתר בצורה מקצועית, ניהול נכון של האתר ותוכן האתר יביא להצלחתו של האתר וקידומו במנועי החיפוש ניהול לא נכון של אתר אינטרנט או חוסר ניהול יגרום לכך שאתה וקרוביך יהיו המבקרים היחידים של האתר, יש לציין שניהול אתר הוא מורכב מאוד ודורש כישורים , למרות שבטוח אמרו לך שכל אחד יכול לנהל את האתר וזה נכון ! אך זה דורש זמן ישנם כאלה שאכן ינהלו את האתר כמו שצריך ויש את אלו שינהלו את האתר בצורה מקצועית ומועילה להשגת מטרות האתר. ניהול אתר אינו מסתכם רק בהזנת תכנים אלא הוא כולל בתוכו המון מרכיבים כגון התאמת התכנים למנועי חיפוש, כתיבת תוכן שיווקי, ניתוח מבקרים, שיפור מראה האתר, בניית תוכנית אסטרטגית, ועוד... במידה ואתה במהלך בניית אתר אינטרנט זהו השלב הכי נכון להכניס מישהו מקצועי שימשיך עבורך את ההתנהלות מול חברת
בניית אתרי אינטרנט שבונה לך את האתר.

נסה אותנו עוד היום !


לפרטים:

9571445 - 054