חנות וירטואלית

בניית אתרי אינטרנט - צור קשר
צור קשר מהיר

ייעוץ ואפיון ללא עלות !מאמרים אחרונים : בקרוב


 • בניית אתרים באינטרנט :
  10 צעדים ראשונים

 • קידום אתרים באינטרנט :
  10 צעדים ראשונים

 • שיווק בפייסבוק :
  המדריך השלם !

 • כתיבת תוכן שיווקי :
  הנחיות לכתיבה נכונה

 • אפיון אתרים :
  המדריך לאפיון אתרים

 • האתר עדין בתהליכי בנייה
 • עמכם הסליחה.


 • להזמנת אתרי אינטרנט ופרטים נוספים
  צרו קשר.


 • חדש באתר !

 • מבחר ענק של עיצובים לאתרים.

חנות וירטואלית - למכור באינטרנט

בעלי חנות וירטואלית נהנים ממכירות 24 שעות ביממה.
חנות וירטואלית הינה מערכת שמאפשרת ללקוחות לבצע הזמנות של מוצרים או שירותים.
לחנות וירטואלית יתרונות רבים, היתרון הבולט שלה זה שהיא פתוחה לכל העולם ללא הפסקה ונוחה מאוד למשתמש לשבת בביתו ולבחור את המוצר, יתרון בולט נוסף זה העלויות שלה שהם נמוכות יחסית וחוסכות לבעל העסק הוצאות גבוהות כגון : עובדים, שכירות מקום, ותפעול העסק. נכון להיום המון בעלי עסקים מחליטים ללכת על חנות וירטואלית ולתת ללקוחותיהם את האפשרות להזמין מוצרים בנוחות שלהם.
חנות וירטואלית מקצועית תגדיל את היקף המכירות שלכם בצורה משמעותית.
חברת getAsite מציעה ללקוחותיה להינות מחנות וירטואלית מקצועית ומותאמת אישית!
חנות וירטאלית מצליחה היא חנות שתוכננה היטב עד הפרט האחרון ומותאמת למנועי החיפוש השונים שבזכותם יגיעו אליכם לקוחות חדשים מכל רחבי הארץ או העולם ( תלוי בקהל היעד ).
בעזרת חנות וירטואלית ובאמצעות שיווק נכון תוכלו להגיע לכל לקוח בעולם, חנות וירטואלית מאפשרת חשיפה נוספת של המוצרים או השירותים שלך ללקוחות מכל האזורים הגיאוגרפים.
חברת getAsite בונה חנויות וירטואליות עם מחשבה רבה וממשק פשוט וידידותי ככל האפשר לקונים הפוטנציאלים, אנו עוסקים בתחום בניית אתרי אינטרנט זמן רב ומעניקים ללקוחת שלנו מקצועיות שלא יראו כמוה בשום מקום אחר !
חשוב לנו מאוד שכל חנות וירטואלית שיוצאות מחברתנו יניבו הצלחה ויעבדו חזק במכירות ככל האפשר, החנויות הוירטואליות שאנו בונים הם התדמית שלנו ברשת.
חנות באינטרנט או בניית אתרי אינטרנט בכלל בכדי שיצליחו יש לבצע לפני אפיון מקיף או תוכנית שיווקית, תוכנית זאת אנו עושים בקפידה ומניסיוננו אתרים שתוכננו בקפידה נושאים הצלחה גבוהה.
היום קניות באינטרנט זה יותר בטיחותי מכל הזמנים ואף הולך ונהיה הדבר הבא! המון אנשים מעדיפים לקנות באינטרנט מ – 2 סיבות עקריות : מחיר טוב ונוחות.
אתה בתור בעל עסק ודאי יודע שאתה אכן יכול הוריד קצת מחירים מהמוצרים עקב חיסכון בשכירות וכוח אדם ולהעניק ללקוח את המוצר במחיר טוב.לפרטים נוספים חייגו : 9571445 - 054
חנות וירטואלית באינטרנט בד"כ מציגה מגוון רב של מוצרים לחנויות וירטואליות עם מוצרים רבים חייבת להיות מערכת ניהול חכמה וקלה לתפעול מקסימלי של החנות עלמנת להפיק רווחים גבוהים.
אם החלטת לבנות חנות וירטואלית צור איתנו קשר ואנו נדאג להיפגש איתך ולאפיין את התהליך עלמנת להגיש לך חנות מכירות באינטרנט שתענה על כל דרישותיך.

איך אנו בונים חנות וירטואלית ומה לקחת בחשבון בתהליך בניית אתרי אינטרנט מקצועיים ?

שלב ראשון

זהו השלב באנו נאפיין את האתר על סקיצה ונרשום את כל דרישות של הלקוח. נחליט ביחד עם הלקוח לאיזה קהל יעד אנו פונים, מהם המטרות של האתר, איך המוצרים יוצגו באתר, מהן האפשרויות של הקונה כאשר הוא בוחר מוצר לקנייה ( משלוח, תוספות בתשלום, בחירת צבע מוצר וכדומה... ) נחליט על קטגוריות האתר מהן הקטגוריות הראשיות ומהן המשניות וכן הלאה, איך המוצר יוצג ללקוח מה העיצוב של האתר וכדומה.

שלב שני

בניית סקיצות לאתר חנות וירטואליות להבדיל מאתרי אינטרנט אחרים ישנם כ 5 דפים מאוד חשובים שמחייבות עיצוב המניע לפעולה:

 • - ישנו את דף הבית שהוא קבלת הפנים.
 • ישנו את דף המוצרים שמחייב להיות אסתטי ומושך.
 • ישנו את דף המוצר שמחייב לשדר הנעה לפעולה.
 • ישנו את דף התודה שבו אנו מודים ללקוח על קנייתו ונותנים לו פרטים אודות הקנייה.
 • ישנו את דף הביטול שלדף זה אנו מפנים את הלקוחות לאחר שהגיעו לעמוד הקניה ובחרו לבטל ובדף זה אנו מנסים להבין מדוע בכדי לשפר את האתר ככל האפשר.

שלב שלישי

לאחר אישור הסקיצות אנו מתחילים את שלב תכנות המערכת ע"פ האפיון שנעשה מראש, יש לציין שאתר חנות וירטואלית מקצועית דורשת תכנון רב גם לגבי מערכת הניהול וגם לגבי ממשק משתמש ידידותי ככל האפשר.

שלב רביעי

הכנסת מוצרים ותכנים, יש לקחת בחשבון להביא תמונות של המוצרים איכותיים ככל האפשר עלמנת להעניק לקונה ביטחון ומקצועיות בכדי להניע אותו לפעולה, זה יכול היות אתר מתוכנן היטב ובנוי בצורה מעולה אך תמונות מוצרים באיכות לא טובה עלולה לפגוע לנו במכירות.

שלב חמישי

הטמעת הסליקה, אנו ממליצים על שימוש בפייפאל עקב חסכון ונוחות משתמש. חברתנו תפתח עבורכם חשבון פייפאל ותדאג לכל התשתית. חברת פייפאל משדרת אמינות ונותנת ביטחון ללקוח לבצע את הרכישה ללא סיכון גם דרך כ"א וגם דרך חשבון פייפאל. ישנה עוד אופציה שהיא סילקת כ"א קצת יותר מורכב יש לפנות לחברות האשראי ולקבל אישורים ניירת וכדומה... חברתנו תעזור לכם ותדריך אותכם גם אם תבחרו אופציה זאת.

שלב שישי

הטמעת מערכת סטטיסטיקות באתר וניתוח משתמשים.

שלב שביעי

אנו עושים הדרכה מקיפה ופרטנית על כל המערכת ומעניקים לך שירות והדרכה איך לשווק את החנות החדשה שלך באינטרנט.

שלב שמיני

תפעול המערכת – בשלב זה מה שנשאר לך זה לעקוב אחר סטטיסטיקות ולשפר את האתר ככל האפשר. אנו מגישים לך מערכת ניהול מוצרים נוחה וקלה לתיפעול תשתמש בה בצורה נכונה ואין שום סיבה בעולם שלא תמכור !

 


לאפיון וייעוץ חינם : 9571445 - 054


===== Pay As You Grow ======
אצלנו האתרים בנויים בקוד פתוח מה שאומר שהאתר הוא בבעלותך ואתה תמיד תוכל לשדרג אותו ! ! !

 


לאפיון וייעוץ חינם : 9571445 - 054


Share
 • בניית אתרי אינטרנט :
  אתרי תדמית, חנות וירטואלית,
  בניית אתרים לעסקים ועוד...
 • קידום אתרי אינטנרנט :
  קידום אורגני (SEO).
  קידום ממומן (PPC).
 • שיווק בפייסבוק :
  בניית דף אוהדים מעוצב.
  ניהול דף אוהדים.
 • ניהול אתרי אינטרנט :
  ניהול תוכן, כתיבת תוכן שיווקי, כתיבת תוכן מותאם SEO תחזוקה ושידרוג אתרי אינטרנט.
לחברתנו מבחר עצום של עיצובים מוכנים לאתרים במחירים שאי אפשר להתחרות בהם!
המבחר שלנו נותן מענה כמעט לכל תחום אפשרי בתעשייה ומציע לכם
להנות מעיצוב מקצועי בעלויות נמוכות מאוד !

לפרטים צרו איתנו קשר :

9571445 - 054

בניית חנות וירטואלית :

תבחרו בנו כי...

המקצועיות :
חברתנו הינה בעלת ניסיון רב בתחום בניית חנויות וירטואליות. ובניית אתרי אינטרנט.
דואגים על כללים ברורים מאוד של מקצועיות על מנת להגיש ללקוח חנות וירטואלית העונה על דרישותיו. חושבים מחוץ לקופסא ויודעים לפענח התנהגות גולשים באינטרנט. נפגשים ומאפיינים יחד עם הלקוח את האתר שלו ע"פ נוסחה שהניבה הצלחה. צוות מקצועי שידאג לך בכל הנוגע לתפעול החנות הוירטואלית שלך.
השירות :
נציג אחד מקצועי מחברתנו ילווה אותך לאורך כל התהליך החל מהאפיון לאורך כל הדרך אנו נותנים שירות גם לאחר סיום הפרויקט, ודואגים תמיד ללקוחותינו, עוקבים אחר התקדמות האתר עושים הדרכות אנליטקס ודואגים לשלוח הערות וביקורות בונות.
העיצוב :
בחנויות וירטואליות העיצוב הינו חשוב מאוד וחייב לשדר אמינות, ביטחון ללקוח וכמובן אתר שמניע פעולה, כל זאת חברתנו עושה ע"י שימוש באלמנטים כגון באנרים, פלאש, לוגו המשדר אמינות, כפתורים ותוכן המניע פעולה, דואגים לעיצוב אסתטי המשדר את מטרתו לקהל היעד. יש לשים דגש חזק לשימוש בצבעים הנכונים ובעיצוב קולע! כי במכירות באינטרנט צריך להניע את הגולש לבצע את הרכישה ולהעניק לו חווית משתמש שיספר לחבריו ולמשפחתו.
הטכנולוגיה :
בניית חנות וירטואלית ובניית אתרי אינטרנט מורכבים יחסית דורשים טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לבעל האתר לעדכן מוצרים בצורה פשוטה וחכמה על מנת, להעניק לקונה חווית קנייה נוחה ובטוחה. getAsite דואגת לעבוד עם הטכנולוגיות והגרסאות הכי עדכניות אשר מאפשרות תפעול אתר בצורה פשוטה ביותר ולא כל נסיון – אנו מספקים לך את כל הכלים הדרושים!

ההצלחה שלך היא התדמית שלנו !

לפרטים:

9571445 - 054