שירותי קידום אתרים

בניית אתרי אינטרנט - צור קשר
צור קשר מהיר

שירותי קידום אתרים - רק אצלנו, אסטרטגיה מנצחת!

רוצים להגיע אל טווח לקוחות גדול? קידום אורגני או קידום ממומן ? יש לכם אתר אינטרנט מדהים אבל עדיין אין פניות של לקוחות? עדיין אין לכם אתר עסקי מעוצב? לנו יש את הפתרונות עבורכם ! בחברת getasite תוכלו למצוא את כל שירותי האינטרנט שיובילו את האתר שלכם לראש דפי החיפוש.

שירותי קידום אתרים - רק המקצוענים מתחייבים לתוצאות!

חייגו עכשיו : 054-9571445


 

חברת getasite מציעה שירותי קידום אתרים מסוגים שונים בהתאמה לאתר האינטרנט וללקוחותיו הייעודיים. שירותי קידום אתרי אינטרנט אורגני ויתרונותיו :

 • כניסות והקלקות מרובות –מחקרים מראים כי מרבית מאוכלוסיית המשתמשים במנועי החיפוש השונים מגלים לרב יותר עניין בתוצאות החיפוש האורגניות כלומר בתוצאות שלא ממורקרות ולא קופצות להם למסך , רב המשתמשים כבר מתעלמים ממודעות הבאנרים ונראה כי מסתמנת יותר אמונה בתוצאות החיפוש האורגניות .
 • חיפוש ממונע וממוקד – משתמשי האינטרנט המבצעים חיפוש במנועי החיפוש, הם קהל היעד הממוקד שאליהם יש לכוון את אתר האינטרנט ואת הקידום האורגני לשם הגדלת רווחים ופרסום העסק. קידום אורגני הינו קידום לטווח הארוך , כלומר : כאשר נבחר בקידום מסוג זה נצטרך להיות סבלניים ושקדנים , מכיוון שתוצאות פרסום קידום האורגני אינן נחשפות ואינן מופיעות במהרה בדפי החיפוש . וכשהן מופיעות ומגיעות אל הדפים הראשונים לבסוף הן תופסות מקום חזק ומשמעותי במנגנוני החיפוש השונים .

שירותי קידום ממומן ויתרונותיו:

 • שליטה בתקציבים – בשירותי קידום האתרים הממומן תוכלו לשלוט בתקציב הפרסום כלומר : בכל זמן נתון תוכלו לבצע פעולות הגבלת תקציב , הגדלת תקציב פרסום , הורדת הפרסום באותו היום והחזרתו .לדוגמא : אם התייעצתם עם מקדם האתרים של חברת getasite והבנתם שבימי חמישי אין לחיפושי המודעה היענות ויצירת קשר של לקוחות אינה מתרחשת , ואילו ימי ראשון מכניסים לכם עבודה כפולה ,מקדם האתרים שלכם ימליץ ויוריד את המודעה באישורכם כמובן כאשר היא אינה רלוונטית .ויעלה את התקציב בימים חזקים
 • תוצאות פרסום מהירות – קמפיין קידום ממומן בגוגל מתבצע על ידי חברת getasite במהירות תוך דאגה חשיפה מיידית ואפקטיבית (כלומר :חשיפה לקהל הלקוחות הנכון ביותר מבלי להגיע לחיפושי שווא שפירושם בזבוז של כסף) .כאשר החלטתם על קידום ממומן במנועי החיפוש , תוכלו תוך שניות ספורות לראות את המודעה שלכם בדף הראשון ובמיקומים הראשונים. לסיכום : שירותי קידום אתרי אינטרנט מקצועיים , המוצעים ע"י חברת getasite אשר מתמחה בפתרונות אינטרנט השונים. מציעה לכם בניית אתר אינטרנט או דפי נחיתה איכותיים ומעוצבים וקידום מקצועי ואיכותי. מיטב המומחים של חברת getasite ילוו אותך לאורך כל הדרך וידאגו לתת לך את הכלים הנכונים והעכשויים ביותר בשוק .
Share
 • בניית אתרי אינטרנט :
  אתרי תדמית, חנות וירטואלית,
  בניית אתרים לעסקים ועוד...
 • קידום אתרי אינטנרנט :
  קידום אורגני (SEO).
  קידום ממומן (PPC).
 • שיווק בפייסבוק :
  בניית דף אוהדים מעוצב.
  ניהול דף אוהדים.
 • ניהול אתרי אינטרנט :
  ניהול תוכן, כתיבת תוכן שיווקי, כתיבת תוכן מותאם SEO תחזוקה ושידרוג אתרי אינטרנט.
לחברתנו מבחר עצום של עיצובים מוכנים לאתרים במחירים שאי אפשר להתחרות בהם!
המבחר שלנו נותן מענה כמעט לכל תחום אפשרי בתעשייה ומציע לכם
להנות מעיצוב מקצועי בעלויות נמוכות מאוד !

לפרטים צרו איתנו קשר :

9571445 - 054